Aktuality

Poohlédnutí za vodáckou sezónou.

Poohlédnutí za vodáckou sezónou.

Poohlédnutí za vodáckou sezónou.
Vodákům začíná zimní příprava na další závodní sezónu. Během zimy se budeme soustředit na tréninky dětí v plaveckém bazénu. Také se klub zúčastní zimního soustředění na Vysočině, kde budeme udržovat kondici turistikou, plaváním a tréninky v tělocvičně.
Když vodáci začátkem listopadu zamkli vodu, stačili se poohlédnout po letošní sezóně. Stihlo se toho dost: účast na pohárových závodech po ČR, mezinárodním Krumlovském maratonu, týdenním letním soustředění na vodáckém ostrově, týdenním letním soustředěním na Sázavě a pořádání pohárového závodu v Lovosicích.
Klub má 25 dětí, které se účastní závodů na rychlostních pramicích. Během víkendu soutěží ve vodáckém pětiboji: sjezd, střelba, slalom, sprint a plavání. Posádky z Lovosic se umísťují na medailových pozicích.
Za větší zmínku stojí i letní soustředění dětí na vodáckém ostrově. Po celý týden děti trávily čas na ostrově, kde přespávaly ve stanech a stravovaly se v polní kuchyni. Pro děti byl připraven program na každý den: první pomoc od členky Červeného kříže, potápění v Žernoseckém jezeře s potápěči, postarání se o sebe v krizových situacích – orientace v přírodě, rozdělání ohně pomocí alternativních metod, zdokonalování se v pohybu na různých plavidlech a ve střelbě, pěší výlet na Tři kříže.
Děkujeme za podporu akcí městu Lovosice a projektu „Mladému sportovci“.
Voda je uzamčena a tak stačí říct jen „AHOJ“.

Login

Vytvořeno © 2009 Chabera tvorba stránek publikační systémy